
Світлодіодна настільна лампа Paulmann Zed 70245 LED постійно вбудована 6,7 Вт праска 359 лм 512651
6 410 ₴
- В наявності
- Код: 512651
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 6,7 Вт Загальний світловий потік = 359 лм Колірна температура (Кельвін) = 3000 K теплий білий

Опис
Настільна лампа Zed — це компактний світлодіодний блок живлення. Підставка є елементом дизайну та пропонує додаткове місце для зберігання речей. Її тепле біле світло створює приємну робочу атмосферу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлодіодна настільна лампа
- Блок живлення від розетки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 6.7 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 6,7 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Діаметр виробу | 16 см |
| Загальний світловий потік | 359 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Метал |
| висота продукту | 47,5 см |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 410 ₴








