
Настільна лампа

Характеристики продукту
- Загальний світловий потік = 480 лм Колірна температура (Кельвін) = 6000 K білий

Опис
Високопродуктивний світлодіод, 6500 Кельвінів, денне біле світло. Інтенсивність світла 1680 люкс на відстані 35 см.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 7-ступінчастий димер із сенсорним керуванням на цоколі лампи
- Кронштейн та головка лампи виготовлені з алюмінію
- Стабільна підставка приблизно 19 x 12,5 см з обважнювачем та зручною для використання на столі підставкою
Комплект поставки
- Світлодіодна настільна лампа
- Зарядний пристрій
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.42 кг |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Довжина шнура живлення | 1,9 м |
| Загальний світловий потік | 480 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Алюміній |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| висота продукту | 40 см |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴







