
Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 9 Вт Загальний світловий потік = 400 лм Колірна температура (Кельвін) = 6500 K денне біле світло
Опис
Нульове енергоспоживання у вимкненому стані. Світловий потік понад 2000 люкс на відстані 35 см.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Відбивач для оптимального використання світла
Комплект поставки
- Світлодіодна настільна лампа
- Зарядний пристрій
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 21 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,22 кг |
| Волість | 9 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м |
| Загальний світловий потік | 400 лм |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | металізований пластик |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| висота продукту | 45 см |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴



