
Комплект настільних ламп Sygonix LED, 3 предмети

Характеристики продукту
- Сенсорний перемикач керування
- 3 рівні яскравості на вибір
- Плавне регулювання кольору світла (2700 - 6500K), регулювання яскравості, тривале натискання для регулювання колірної температури)
- Два джерела світла (спрямовані вгору та вниз)
- Акумуляторний
- Підтримує зарядку через USB-C® або зарядну станцію
- IP44
- Індикатор рівня заряду (помаранчевий = заряджання, зелений = повністю заряджено)
- Абажур і основа з металу

Опис
Мобільна настільна лампа для широкого спектру використання. Ця світлодіодна настільна лампа працює від батареї та забезпечує приємне світло до 6 годин. Колір світла можна плавно регулювати від 2500 Кельвінів до 6000 Кельвінів. Щоб зарядити настільні лампи, просто помістіть їх до зарядного контакту зарядної станції.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Для використання всередині та зовні приміщень
- Лампа та зарядна станція з протиковзким покриттям
- Тонкий та простий дизайн, що створює затишну та розслаблюючу атмосферу, ідеально підходить для кабінетів, офісів, барів, кафе та віталень
Комплект поставки
- 3 лампи
- Зарядна станція
- Кабель USB-C®
- Зарядний пристрій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 40 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 400 г |
| Волість | 5,5 Вт |
| Діаметр виробу | 83 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Ø x В) 83 мм x 263 мм |
| Світловий потік (люмен) | 150 лм |
| висота продукту | 263 мм |
| Робоча напруга | 5 В постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴








