
Опис
Успішний класичний дизайн із переконливим співвідношенням ціни та якості. Перевірений у практиці та міцний, він гнучко регулюється в усіх напрямках. Особливо стабільний: важка основа дозволяє широко висувати кронштейн. Професійний робочий ліхтар, висока якість світла. Розумний дім з правильним джерелом світла. Концепція технічної безпеки, розроблена MAUL. Підходить для світлодіодних ламп потужністю 9,5 Вт (цоколь E27). Відбивач для оптимального використання світла. Без обмежень щодо висування кронштейна. Стабільна основа.
Екологічне та безпечне пакування, придатне для вторинної переробки. Концепція технічної безпеки виготовлена MAUL: У нашій програмі немає жодного світильника чи лампи, які не пройшли ретельні випробування. Наша команда фахівців з оптичних, електронних та механічних розробок, а також технологій виробництва гарантує безпеку настільної лампи MAULstudy.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Екологічне та безпечне пакування, придатне для вторинної переробки. Концепція технічної безпеки виготовлена MAUL: У нашій програмі немає жодного світильника чи лампи, які не пройшли ретельні випробування. Наша команда фахівців з оптичних, електронних та механічних розробок, а також технологій виробництва гарантує безпеку настільної лампи MAULstudy.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Матеріал: Головка: метал - Дужка: метал - Основа: обтяжена вставка, зручна для використання на столі підкладка
- Розміри: Висота: 47 см - Діаметр голови: Ø 17 см - Діаметр підлокітника: довжина менше 35 см, довжина більше 35 см - Основа: Ø 23 см
- Рух: Голова: Обертання, Нахил - Рука: Обертання, Нахил
- Перемикач положення: трос
- Нога: Стій.
Комплект поставки
- Настільна лампа MAULstudy, з цоколем, без джерела світла, чорна
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5 кг |
| Входить ілюмінатор | Немає |
| Довжина виробу | 695 мм |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Д x Ш x В) 695 x 230 x 450 мм |
| Ручка | Е-27 |
| висота продукту | 450 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴



