
Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 10,6 Вт Загальний світловий потік = 1050 лм тепле біле денне світло

Опис
Чорна світлодіодна настільна лампа FlexBar максимально гнучка завдяки трьом шарнірам, освітлюючи велику площу. Колір світла можна регулювати на трьох рівнях за допомогою функції White Switch, а яскравість світла можна регулювати за допомогою сенсорного димера.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Легке регулювання освітлення за допомогою регульованого гнучкого кронштейна
- У комплект входить лампочка (вбудована в лампу)
- Регулювання білого світла від теплого білого до денного білого
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 10.6 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 10,6 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Глибина продукту | 190 мм |
| Загальний світловий потік | 1050 лм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Клас захисту | II |
| Розміри | (Ш x В x Г) 725 x 362 x 190 мм |
| Світловий потік (люмен) | 1050 лм |
| висота продукту | 362 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴











