
Настільна лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 8 Вт Загальний світловий потік = 440 лм Колірна температура (Кельвін) = 4100 K білий
Характеристика
- Стабільна підставка з обважненою вставкою та зручною для використання на столі підставкою
Комплект поставки
- Світлодіодна настільна лампа
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Кількість джерел світла | 12 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 8 Вт |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Димований (світлодіодний) | Да |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м |
| Діаметр виробу | 21 см |
| Загальний світловий потік | 440 лм |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Розміри | (Ø x В) 21 см x 46 см |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| висота продукту | 46 см |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴


