Кроковий двигун 39BYGL215A з різьбовим валом 12 В/0,4 А/0,20 Нм - SparkFun ROB-10848 512359
  • В наявності
  • Код: 512359
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис продукту: Кроковий двигун 39BYGL215A з різьбовим валом 12 В/ 0,4 А/ 0,20 Нм
Живиться від напруги 12 В, споживає струм 0,4 А на котушку. Утримувальний момент становить 2,03 кгс/м (0,20 Нм). Розміри: 39 x 39 x 34 мм.
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
Застосування крокових двигунів:
  • принтери
  • Пристрої з ЧПК
  • 3D-принтери
  • лазерні пристрої
  • маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна
  • Роздільна здатність: 0,01 мм
  • Номінальна напруга: 12 В
  • Споживання струму на котушку: 0,4 А
  • Опір котушки 30 Ом
  • Індуктивність обмотки: 42 мГн
  • Момент утримання 2,03 кг*см (0,20 Нм)
  • Розподілення: біполярне (чотири дроти)
  • Довжина вала: 100 мм
  • Діаметр вала: 5 мм
  • Вага: 180 г
  • Розміри: 39 x 39 x 34 мм (без вала) - NEMA 15
Кроковий двигун 39BYGL215A з різьбовим валом 12 В / 0,4 А / 0,20 Нм - SparkFun ROB-10848
Характеристики
Габаритні розміри
Висота34 мм
Довжина39 мм
Маса180 г
Ширина39 мм
Основні
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Висота паковання20 см
Діаметр вала двигуна5,0 мм
Кроковий двигун — кріпленняNEMA23
Кроковий двигун — типбіполярний розлад
Напруга живлення від12,0 В
Номінальна напруга12 В
Подавайте напругу12,0 В