ZR250.350.110 RAW - Алюмінієвий корпус zr250.350.110 511048
  • В наявності
  • Код: 511048
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZR250.350.110 RAW - Алюмінієвий корпус zr250.350.110
  • Колір: RAW
  • Висота: 110,0 мм
  • Ширина: 350,0 мм
  • Довжина: 250,0 мм
Характеристики
Основні
МатеріалАлюміній
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Висота110.0мм
ГерметичнийНемає
Довжина:250 мм
Клас герметичностібрак
Клас займистостібрак
Клас міцностібрак
КолірСрібло
Латунні втулкиНемає
Тип корпусуУніверсальний
Ширина350.0мм