ZR367.300.134 RAW - Алюмінієвий корпус zr367.300.134 511047
  • В наявності
  • Код: 511047
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZR367.300.134 RAW - Алюмінієвий корпус zr367.300.134
Специфікація
  • Тип: Повний
  • Колір: RAW
  • Висота: 134,0 мм
  • Ширина: 300,0 мм
  • Довжина: 367,0 мм