ZR300.367.134 RAW - Алюмінієвий корпус zr300.367.134 511046
  • В наявності
  • Код: 511046
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZR300.367.134 RAW - Алюмінієвий корпус zr300.367.134
Специфікація
  • Тип: Повний
  • Колір: RAW
  • Висота: 134,0 мм
  • Ширина: 367,0 мм
  • Довжина: 300,0 мм