ZR300.474.134 RAW - Алюмінієвий корпус zr300.474.134 511045
  • В наявності
  • Код: 511045
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
ZR300.474.134 RAW - Алюмінієвий корпус zr300.474.134
Специфікація
  • Тип: Повний
  • Колір: RAW
  • Висота: 134,0 мм
  • Ширина: 474,0 мм
  • Довжина: 300,0 мм