DC-DC понижуючий перетворювач D42V110F9 9V, 10A 509789
  • В наявності
  • Код: 509789
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
Модуль понижувального перетворювача (buck), що дозволяє знизити вхідну напругу з діапазонувід 9 В до 60 Вдля стабілізованої напруги9 травняпри вихідному струмі до10АЦесинхронний комутаційний перетворювач, що забезпечує високий експлуатаційний ККД (до 95%) та значно менші втрати потужності порівняно з традиційними лінійними регуляторами. Це робить його ідеальним для систем, що потребують високого струму та стабільної потужності, таких як мікроконтролерні системи, системи живлення двигунів, автоматизація та складні хобі-проекти.
p1201582-0J13942.450.jpg
Модуль характеризуєтьсянизький струм спокою(<0,3 мА) та висока частота комутації прибл.800 кГц, що дозволяє використовувати невеликі фільтруючі елементи. Дякуюкомпактні розміриі чотири монтажні отвори, регулятор можна легко встановити практично в будь-який проект. Плата має зручні отвори для пайки для підключення силових проводів або 5-мм гвинтових клем. Завдяки широкому діапазону вхідної напруги та високій вихідній потужності, перетворювач забезпечує надійне джерело стабільного живлення в системах, що потребують низької напруги, високого струму та високої енергоефективності.
p1201577-0J13887.600.jpg
Властивості
  • Перетворювач D42V110F9, понижуючий (бук)
  • Вхідна напруга: 9 В – 60 В
  • Вихідна напруга: 9 В ±3%
  • Максимальний вихідний струм: 10 А (типовий при вхідній напрузі 42 В)
  • ККД: 80–95% залежно від навантаження
  • Частота перемикання: приблизно 800 кГц
  • Струм спокою: <0,3 мА (типовий)
  • Вхід ENA: забезпечує відключення навантаження та режим низького енергоспоживання
  • Вихід Power Good (PG): вказує на правильну напругу
  • Режими роботи: PFM/FPWM – перемикаються залежно від навантаження
  • Захист: перевантаження по струму, тепловий, коротке замикання та зворотне з'єднання
  • Функція плавного запуску: плавне підвищення напруги під час запуску
  • Розміри: 31,8 × 43,2 × 9 мм
  • Кріплення: 4 монтажні отвори Ø 2,2 мм
  • Вага: 15 г
Характеристики
Основні атрибути
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Вихідна напруга9 травня
Вихідний струм10А
Напруга живлення від9 травня
Напруга живлення до60В