
Відсік для жорсткого диска SATA Jou Jye ST-135
Характеристики продукту
- Підходить для рам розміром 13,3 см (5,25 дюйма)
- Для жорсткого диска SATA 8,9 см (3,5 дюйма)
Опис
Цей знімний корпус ідеально підходить для відсіку для накопичувачів SATA Jou Jye ST-135. Він дозволяє швидко підключити другий або третій жорсткий диск до одного слота для накопичувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA ISATA IISATA III |
| Глибина продукту | 185 мм |
| Кількість 3,5 дюймових роз'ємів | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір | 8,89 см (3,5 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 146 x 42 x 185 мм |
| Світлодіоди керування | Немає |
| Специфікація матеріалу | Алюміній |
| Сумісність | Жорсткий диск SATA 8,9 см (3,5 дюйма) |
| Тип охолодження | - |
| Тип продукту | Один слот для жорсткого диска |
| Ширина вироби | 146 мм |
| висота продукту | 42 мм |
| закрито | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴


