
Корпус для жорсткого диска 3,5" (8,9 см) 3,5 дюйма ICY BOX IB-RD3621U3, RAID-система для 2x 3,5" SATA III HDD з USB 3.0 Host, RAID
6 600 ₴
- В наявності
- Код: 508860
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Корпус для жорсткого диска 3,5 дюйма (8,9 см)

Характеристики продукту
- Зовнішня RAID-система для 2 3,5-дюймових жорстких дисків SATA
- Підключення хоста USB 3.0 до 5 Гбіт/с з підтримкою UASP
- Необмежена ємність жорсткого диска
- Підтримувані рівні RAID: RAID 0, 1, SINGLE, LARGE
- SATA III до 6 Гбіт/с
- Синхронізація живлення – перехід у режим сну, залежно від конфігурації хоста
- Тиха робота - безшумний вентилятор 60x60x11 мм
- Plug & Play та гаряча заміна
- Світлодіодний індикатор роботи, використання жорсткого диска, доступу та помилок

Опис
RAID для всіх випадків
Використання двох жорстких дисків у RAID-масиві є поширеним та популярним завдяки його численним перевагам. Однак ті, хто хоче скористатися цими перевагами, часто залишаються поза увагою. Не кожна материнська плата постачається з RAID-контролером, а самі ноутбуки, як правило, не підпадають під цю функцію. Саме тут на допомогу приходить ICY BOX IB-RD3621U3, який ефективно перетворює два 3,5-дюймові жорсткі диски SATA у високопродуктивний RAID-масив.
Доступні режими JBOD, RAID 0, BIG та RAID 1. Вищі швидкості, дзеркалювання даних для більшої надійності та можливість розпізнавання жорстких дисків як окремих дисків або розпізнавання обох жорстких дисків як одного великого диска. Чергування (RAID 0) особливо потужне завдяки сучасному підключенню USB 3.0, яке забезпечує швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с. Нижчі робочі температури, завдяки активному охолодженню від тихого 6-см вентилятора, компенсуються накопичувачами з довшим терміном служби.
Насолоджуйтесь – двічі!
Цей RAID-корпус вміщує два 3,5-дюймові жорсткі диски. Доступні режими RAID включають Single, RAID 0, 1, LARGE та Single. Це робить цей кандидат неймовірно універсальним та готовим до будь-якої ситуації.
Назва говорить сама за себе
Окрім передньої та задньої частин, корпус виготовлений з особливо легкого пластику. Оскільки система RAID може генерувати багато тепла, задня частина корпусу оснащена вентилятором.
Енергоефективний.
IB-RD3621U3 стає справжнім енергозберігаючим пристроєм завдяки перемикачу ON/OFF. Він також забезпечує швидку передачу даних через USB 3.0 зі швидкістю до 5 Гбіт/с. Жорсткі диски можна легко замінити завдяки гарячій заміні та функції plug-and-play, якщо це необхідно.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Використання двох жорстких дисків у RAID-масиві є поширеним та популярним завдяки його численним перевагам. Однак ті, хто хоче скористатися цими перевагами, часто залишаються поза увагою. Не кожна материнська плата постачається з RAID-контролером, а самі ноутбуки, як правило, не підпадають під цю функцію. Саме тут на допомогу приходить ICY BOX IB-RD3621U3, який ефективно перетворює два 3,5-дюймові жорсткі диски SATA у високопродуктивний RAID-масив.
Доступні режими JBOD, RAID 0, BIG та RAID 1. Вищі швидкості, дзеркалювання даних для більшої надійності та можливість розпізнавання жорстких дисків як окремих дисків або розпізнавання обох жорстких дисків як одного великого диска. Чергування (RAID 0) особливо потужне завдяки сучасному підключенню USB 3.0, яке забезпечує швидкість передачі даних до 5 Гбіт/с. Нижчі робочі температури, завдяки активному охолодженню від тихого 6-см вентилятора, компенсуються накопичувачами з довшим терміном служби.
Насолоджуйтесь – двічі!
Цей RAID-корпус вміщує два 3,5-дюймові жорсткі диски. Доступні режими RAID включають Single, RAID 0, 1, LARGE та Single. Це робить цей кандидат неймовірно універсальним та готовим до будь-якої ситуації.
Назва говорить сама за себе
Окрім передньої та задньої частин, корпус виготовлений з особливо легкого пластику. Оскільки система RAID може генерувати багато тепла, задня частина корпусу оснащена вентилятором.
Енергоефективний.
IB-RD3621U3 стає справжнім енергозберігаючим пристроєм завдяки перемикачу ON/OFF. Він також забезпечує швидку передачу даних через USB 3.0 зі швидкістю до 5 Гбіт/с. Жорсткі диски можна легко замінити завдяки гарячій заміні та функції plug-and-play, якщо це необхідно.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Системні вимоги
- Windows® 7 або пізнішої версії
- MAC OS X 10.1 або пізнішої версії
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Живлення | USB |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Ваги | 1060 г |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Максимальна висота жорсткого диска | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Підходить для жорстких дисків (HDD/SSD) | 3,5 дюйма |
| Роз'єм жорсткого диска | SATA III |
| Розміри | (Ш x В x Г) 248 x 248 x 100 мм |
| Технічні характеристики корпусу | Підтримка RAID |
| Тип продукту | Корпус для жорсткого диска 3,5 дюйма (8,9 см) |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| висота продукту | 248 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴






