
Флеш-накопичувач USB 3.0

Характеристики продукту
- Об'єм пам'яті 128 ГБ
- Швидкість запису 25 МБ/с та
- Швидкість читання 35 МБ/с

Опис
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, зв’яжіться з нами за адресою: conrad@conrad.pl або в коментарі на Facebook нижче. Дякуємо – команда Conrad.
Intenso Ultra Line забезпечує надзвичайно швидку передачу даних і тепер пропонує стандарт майбутнього! Він оснащений інтерфейсом SuperSpeed USB 3.0, який може досягати швидкості передачі до 10 разів швидшої, ніж порти USB 2.0. Ultra Line також вражає візуально. Сріблястий алюмінієвий корпус особливо високої якості завдяки своїй восьмикутній формі, а також дуже тонкий і легкий. Це робить Intenso Ultra Line ідеальним рішенням для користувачів, які цінують як продуктивність, так і дизайн.
Intenso Ultra Line забезпечує надзвичайно швидку передачу даних і тепер пропонує стандарт майбутнього! Він оснащений інтерфейсом SuperSpeed USB 3.0, який може досягати швидкості передачі до 10 разів швидшої, ніж порти USB 2.0. Ultra Line також вражає візуально. Сріблястий алюмінієвий корпус особливо високої якості завдяки своїй восьмикутній формі, а також дуже тонкий і легкий. Це робить Intenso Ultra Line ідеальним рішенням для користувачів, які цінують як продуктивність, так і дизайн.
Комплект поставки
- Флеш-накопичувач
Системні вимоги
- Windows® 8
- Windows® 8.1
- Windows® 10
- Mac OS X 10.6 або пізнішої версії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6 г |
| Глибина продукту | 59 мм |
| Місткість | 128 ГБ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 17 x 7 x 59 мм |
| Тип продукту | USB-флешнакопичувач |
| Швидкість передавання даних (записування) | 20 МБ/с |
| Швидкість передавання даних (читання) | 35 МБ/с |
| Ширина вироби | 17 мм |
| висота продукту | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴





