
Флеш-накопичувач USB 3.0

Характеристики продукту
- Об'єм пам'яті 64 ГБ
- Роз'єм USB 3.0

Опис
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, зв’яжіться з нами за адресою: conrad@conrad.pl або в коментарі на Facebook нижче. Дякуємо – команда Conrad.
Оснащений інтерфейсом USB 3.0 для передачі даних, SuperSpeed Store 'n' Go V3 MAX забезпечує швидкість передачі даних через USB до 175 МБ/с, що дозволяє швидше передавати та зберігати великі файли різних типів.
USB-роз'єм на USB-накопичувачі V3 MAX можна герметизувати, забезпечуючи винятковий захист. Під час використання USB-роз'єм фіксується на місці, а коли він не використовується, кришка автоматично закривається, щоб захистити його. Гладке поліроване УФ-покриття захищає USB-накопичувач від подряпин, гарантуючи його цілісність навіть після інтенсивного використання.
Підключіть USB-накопичувач до порту USB 3.0 (сумісного з USB 2.0), ви зможете передавати файли та папки за допомогою перетягування.
Оснащений інтерфейсом USB 3.0 для передачі даних, SuperSpeed Store 'n' Go V3 MAX забезпечує швидкість передачі даних через USB до 175 МБ/с, що дозволяє швидше передавати та зберігати великі файли різних типів.
USB-роз'єм на USB-накопичувачі V3 MAX можна герметизувати, забезпечуючи винятковий захист. Під час використання USB-роз'єм фіксується на місці, а коли він не використовується, кришка автоматично закривається, щоб захистити його. Гладке поліроване УФ-покриття захищає USB-накопичувач від подряпин, гарантуючи його цілісність навіть після інтенсивного використання.
Підключіть USB-накопичувач до порту USB 3.0 (сумісного з USB 2.0), ви зможете передавати файли та папки за допомогою перетягування.
Комплект поставки
- Флеш-накопичувач
Системні вимоги
- Windows® XP
- Windows Vista™
- Windows® 7
- Windows® 8
- Windows® 10
- Mac OS X 10.4 або пізнішої версії
- Linux 2.4.0 або пізнішої версії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Виробник | Verbatim |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10 г |
| Глибина продукту | 58 мм |
| Місткість | 64 ГБ |
| Особливості носіїв даних | висувний USB-роз'єм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 20 x 11 x 58 мм |
| Тип продукту | USB-флешнакопичувач |
| Швидкість передавання даних (записування) | 80 МБ/с |
| Швидкість передавання даних (читання) | 175 МБ/с |
| Ширина вироби | 20 мм |
| висота продукту | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴







