
USB-флеш-накопичувач SanDisk Cruzer Ultra Fit™ 128 ГБ, чорний, SDCZ430-128G-G46, USB 3.2 Gen 1 508394
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 508394
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Флеш-накопичувач SanDisk Cruzer Ultra Fit™ 128 ГБ USB 3.2 чорного кольору

Характеристики продукту
- Об'єм пам'яті 128 ГБ
- Інтерфейс USB 3.2 першого покоління
- Компактні розміри
- Ідеально підходить для безперервного використання з автомобільними радіоприймачами та ноутбуками

Опис
Просто підключіть його для отримання додаткового місця для зберігання.
Флеш-накопичувач SanDisk Ultra Fit™ USB 3.2 Gen 1 має неймовірно компактний дизайн, який дозволяє легко розширити обсяг пам'яті. Менше чекайте, більше робіть завдяки надшвидкій передачі даних до 130 МБ/с. Цей високошвидкісний флеш-накопичувач пропонує 128 ГБ пам'яті для ваших даних.
Компактний накопичувач, який ви будете використовувати протягом тривалого часу.
Цей компактний флеш-накопичувач призначений для постійного оновлення ноутбуків, планшетів, телевізорів, ігрових консолей, автомобільних аудіосистем тощо. Просто підключіть його та розширюйте своє сховище, коли вам це потрібно!
Найкраща продуктивність
Використовуйте потужність USB 3.2 Gen 1 з надшвидкою швидкістю читання до 130 МБ/с для швидкої та надійної передачі великих файлів.
Захист ваших файлів паролем
Легко діліться своїм диском з іншими, оскільки ви можете налаштувати захист файлів паролем за допомогою завантажуваного програмного забезпечення.
Сумісний з портами USB 3.0 та 2.0
Флеш-накопичувач SanDisk Ultra Fit USB 3.2 має зворотну сумісність, тобто ви можете підключити його до будь-якого порту USB 3.0 або 2.0.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- USB-флеш-накопичувач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Виробник | Sandisk |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,012 |
| Глибина продукту | 19,1 мм |
| Місткість | 128 ГБ |
| Особливості носіїв даних | нано |
| Розміри | (Ш x В x Г) 15,9 x 8,8 x 19,1 мм |
| Тип продукту | USB-флешнакопичувач |
| Швидкість передавання даних (читання) | 130 МБ/с |
| Ширина вироби | 15,9 мм |
| висота продукту | 8,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴







