
Внутрішній SSD-накопичувач, 2,5 дюйма (6,35 см) 128 ГБ Intenso Top Performance SATA 6 Гбіт/с Новий продукт 508384
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 508384
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
2,5-дюймові жорсткі диски SATA SSD
Характеристики продукту
- 128 ГБ пам'яті
- Швидкість читання 520 МБ/с та
- Швидкість запису 500 МБ/с
- Інтерфейс SATA III
Опис
Твердотільний накопичувач SATA III Top Performance пропонує швидкість та продуктивність для щоденного домашнього використання та ігор. Завдяки інтерфейсу SATA III 6 Gbps комп'ютери та нетбуки можна завантажити менш ніж за 20 секунд. Час доступу та час обробки значно скорочуються завдяки чудовій швидкості передачі даних. Твердотільний накопичувач Intenso Top Performance досягає швидкості читання до 520 МБ/с та швидкості запису до 500 МБ/с. Відмінна сумісність контролера з високошвидкісною флеш-пам'яттю MLC NAND сприяє високій продуктивності цього твердотільного накопичувача.
Твердотільний накопичувач SATA III базується на технології флеш-пам'яті, тому він ударостійкий і безшумний. Відсутність рухомих частин робить твердотільний накопичувач ще безпечнішим від ударів. Крім того, твердотільний накопичувач працює дуже енергоефективно та не нагрівається. Intenso надає найвищого значення якості своєї продукції, гарантуючи, що надійність і продуктивність твердотільних накопичувачів такі ж високі, як і SATA III.
Завдяки розміру 2,5 дюйма та товщині лише 7 мм, ноутбуки та настільні комп'ютери можна легко оснастити новим твердотільним накопичувачем найвищої продуктивності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Твердотільний накопичувач SATA III базується на технології флеш-пам'яті, тому він ударостійкий і безшумний. Відсутність рухомих частин робить твердотільний накопичувач ще безпечнішим від ударів. Крім того, твердотільний накопичувач працює дуже енергоефективно та не нагрівається. Intenso надає найвищого значення якості своєї продукції, гарантуючи, що надійність і продуктивність твердотільних накопичувачів такі ж високі, як і SATA III.
Завдяки розміру 2,5 дюйма та товщині лише 7 мм, ноутбуки та настільні комп'ютери можна легко оснастити новим твердотільним накопичувачем найвищої продуктивності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Твердотільний накопичувач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA 6 Гбіт/с |
| Ваги | 83 г |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Загальна висота | 7 мм |
| Максимальна швидкість запису | 128000 операцій введення-виведення за секунду |
| Максимальна швидкість читання | 133120 операцій введення-виведення за секунду |
| Місткість | 128 ГБ |
| Новий/В змінному пакованні/відновленому | Новий продукт |
| Ряд | Максимальна продуктивність |
| Співпраця зі США | Да |
| Швидкість передавання даних (записування) | 500 МБ/с |
| Швидкість передавання даних (читання) | 520 МБ/с |
| висота продукту | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴





