
Внутрішній SSD-накопичувач SATA M.2 2280 128 ГБ Intenso Top Performance M.2 SATA 6 Гбіт/с Новий продукт 508383
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 508383
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
2,5-дюймові жорсткі диски SATA SSD

Характеристики продукту
- Об'єм пам'яті 128 ГБ
- Максимальна швидкість запису становить 500 МБ/с, а швидкість читання – 520 МБ/с.
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Твердотільний накопичувач M.2 SATA III Top Performance ідеально підходить для швидкого оновлення вашого комп'ютера або ноутбука. Завдяки SATA III 6 Гбіт/с комп'ютери або нетбуки завантажуються менш ніж за 20 секунд. Час доступу та час обробки значно скорочуються завдяки чудовій швидкості передачі даних. Незалежно від того, чи це щоденне використання, чи ігри, твердотільний накопичувач m.2 покращує швидкість та продуктивність ваших пристроїв.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Твердотільний накопичувач M.2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 SATA 6 Гбіт/с |
| Ваги | 5 г |
| Глибина продукту | 80 мм |
| Загальна висота | 4 мм |
| Максимальна швидкість запису | 128000 операцій введення-виведення за секунду |
| Максимальна швидкість читання | 133120 операцій введення-виведення за секунду |
| Місткість | 128 ГБ |
| Новий/В змінному пакованні/відновленому | Новий продукт |
| Ряд | Максимальна продуктивність |
| Тип продукту | Внутрішній твердотільний накопичувач SATA M.2 2280 |
| Формат | Модуль M.2 2280 |
| Швидкість передавання даних (записування) | 500 МБ/с |
| Швидкість передавання даних (читання) | 520 МБ/с |
| висота продукту | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴



