2,5-дюймові жорсткі диски SATA SSD

Характеристики продукту
- Удосконалена технологія 3D NAND з кешем даних SLC turbo
- Середній час на відмову від роботи 2 000 000 годин
- Низьке енергоспоживання
- Майже безшумна робота
- ударостійкий
- Підтримка команд SMART та TRIM

Опис
Твердотільний накопичувач SATA III Performance забезпечує швидкість та продуктивність для щоденного домашнього використання та інтенсивних ігор. Завдяки інтерфейсу SATA III 6 Гбіт/с, комп'ютери або нетбуки можуть завантажуватися менш ніж за 20 секунд, замість того, щоб чекати більше хвилини на завантаження без твердотільного накопичувача. Твердотільні накопичувачі Intenso забезпечують продуктивність зі швидкістю запису до 500 МБ/с та швидкістю читання до 550 МБ/с. Оскільки вони не мають рухомих частин, твердотільний накопичувач не піддається вібрації. Ноутбуки та ПК з 2,5-дюймовим твердотільним накопичувачем можна легко оновити.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III |
| Глибина продукту | 70 мм |
| Місткість | 128 ГБ |
| Ряд | Продуктивність |
| Тип продукту | Внутрішній SSD-накопичувач |
| Формат | 6,35 см (2,5 дюйма) |
| Формат (дюйм) | 2,5 дюйма |
| Характеристики жорсткого диска | 3D NAND |
| Швидкість передавання даних (записування) | 500 МБ/с |
| Швидкість передавання даних (читання) | 550 МБ/с |
| Ширина вироби | 100 мм |
| висота продукту | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴




