
Патч-панель Renkforce CAT 6A на 8 портів, 0,5U, 254 мм (10 дюймів) з горизонтальним кабельним вводом

Характеристики продукту
- 8 портів, оснащених повністю екранованими роз'ємами RJ45 (CAT 6A). Підключення здійснюється за допомогою затискачів для зачистки LSA (потрібен додатковий інструмент для вставки LSA). Горизонтальний кабельний вхід, розвантаження від натягу для вихідних кабелів за допомогою гвинтових клем та кабельних стяжок у комплекті. Кришку можна швидко відкрити за допомогою 2 поворотних затискачів. З заземлюючим проводом.
Характеристика
- Горизонтальний кабельний вхідПідходить для робочих частот до 500 МГц, CAT 6a, клас EaСумісні кабелі: AWG 26/1-22/1 (1/0,4 - 1/0,65 мм), AWG 24/7-26/7 (7/0,20-7/0,16 мм)Для кабелю зовнішнього діаметра: 5,0-8,5 ммМатеріал: холоднокатаний сталевий лист (товщина: 1,5 мм)
Комплект поставки
- Патч-панель
- 8 кабельних роз'ємів
- Набір гвинтів M6 x 16 (4 шт.)
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LSA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 100,8 мм |
| Категорія мережі | КАТ 6а |
| Колір | Сірий |
| Одиниці виміру висоти | 0,5 У |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Технологія під'єднання | ЛСА+ |
| Тип патч-панелі | Встановлено |
| Тип продукту | Патч-панель |
| Швидкість передавання | 10 Гбіт/с |
| Ширина вироби | 255 мм |
| висота продукту | 22,2 мм |
| розмір стенда | 254 мм (10 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴






