
Настінне кріплення для обладнання Digitus DN-48003 19 дюймів 2U Підходить для стійки глибиною від 300 мм чорний (RAL 9005) 19 дюйм
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 508321
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

DIGITUS DN-48003 - настінне кріплення для 19-дюймового обладнання, 2U

Характеристики продукту
- Вертикальне кріплення обладнання на стіні або горизонтальне кріплення обладнання під столом
- Особливо ефективний у тісних приміщеннях
- Ідеально підходить для робочих просторів, потокових налаштувань тощо.
- Міцна конструкція зі сталевого листа з вантажопідйомністю до 20 кг
- У комплект поставки входять гвинти для кріплення аксесуарів 482,6 мм (19 дюймів)

Опис
19-дюймові кронштейни DIGITUS® дозволяють розташувати обладнання вертикально на стіні. Це ідеально, особливо коли простір обмежений. Крім того, ви можете встановити кронштейн, наприклад, під столом і зберігати пристрої горизонтально, щоб заощадити місце. Це означає, що робочі станції, потокові системи тощо можна оптимально розмістити. Аудіо-відео аксесуари (AVS) або активні та пасивні мережеві компоненти можна встановити миттєво. Доступні різні розміри для задоволення будь-яких вимог.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 кронштейн 19 дюймів
- 1 x Набір гвинтів для кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1.122 |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 105 мм |
| Колір | чорний (ral 9005) |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | сталевий лист |
| Одиниці виміру висоти | 2 U |
| Позначення типу продукту | Стійка |
| Підходить за глибиною шафи. | від 300 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 504 x 151 x 105 мм |
| Сумісні серверні стійки | 19 дюймів |
| Тип продукту | 19-дюймове настінне кріплення для обладнання |
| висота продукту | 151 мм |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴








