
Пасивний PoE-адаптер TP-LINK TL-PoE4824G Gigabit 48VDC

Характеристики продукту
- Гігабітні мережеві порти
- Пасивний PoE-інжектор 48 В постійного струму
- Автоматичне виявлення та автоматична подача
- Комплект для настінного кріплення
- Підключи та працюй
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пасивний PoE адаптер 48 В, 24 Вт TL-POE4824G
- Кабель живлення
- Комплект для настінного кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 360 г |
| Довжина виробу | 110 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Стан | Нове |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af (12,95 Вт) |
| Тип продукту | інжектор PoE |
| Швидкість передавання даних через локальну мережу | 10 / 100 / 1000 Мбіт/с |
| Ширина вироби | 57 мм |
| висота продукту | 38,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴



