
Чорнило Brother Brother LC521BK - Schwarz - оригінальне - K оригінальне чорнило Black LC521BK 507975
2 330 ₴
- В наявності
- Код: 507975
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Картридж для принтера Brother LC521BK 1 шт. Оригінальний чорний

Характеристики продукту
- Оригінал
- Кольори друку: чорний
- Тип доставки: Індивідуальна упаковка
- Ресурс чорного чорнила: 500 сторінок
- Сумісність брендів: Brother
- 1 штука(и)
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
Кількість надрукованих сторінок (якщо дається), базується на розрахунковому споживанні. Фактична сума залежить від використовуваного принтера, друкованих фотографій та інших факторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Brother |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 г |
| Виробництво чорнила та тонера | оригінальне чорнило |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 75 мм |
| Діапазон сторінок | 500 сторінок |
| Короткий номер | Brother LC521BK - Schwarz - original - K |
| Номер за каталогом виробника | LC521BK |
| Принтери відповідних брендів | Брат |
| Підходить для моделі | DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1360DW, DCP-J1460DW |
| Підходить для моделі ноутбука | Брат |
| Специфікація | Оригінал |
| Тип продукту | чорнило |
| висота продукту | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴





