Опис
Встигайте навіть у найстисліші терміни з оригінальними чорнилами HP Bright Office. Завдяки надійній роботі, максимальному терміну служби друкуючої головки та гарантійному захисту HP вони ідеально підходять для вашого способу роботи.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Кількість надрукованих сторінок (якщо дається), базується на розрахунковому споживанні. Фактична сума залежить від використовуваного принтера, друкованих фотографій та інших факторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробництво чорнила та тонера | оригінальне чорнило |
| Вміст | 1 шт. |
| Замінює оригінальний тип | 3ED68A |
| Колір | Червоний |
| Короткий номер | 712 |
| Місткість чорнила | 29 мл |
| Номер за каталогом виробника | 3ED68A |
| Принтери відповідних брендів | HP |
| Тип витратного матеріалу | Чорнило |
| Тип продукту | чорнило |
| Чорнило, тонер, колір барабана | пурпурний |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴



