
Філамент ESUN ePLA-Matte Black для 3D-принтерів PLA matte 1.75 мм 1 кг чорний (матовий) 507735
2 330 ₴
- В наявності
- Код: 507735
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ESUNePLA-Матовий чорний

Характеристики продукту
- Матеріал філаменту = матовий PLA
- Колір нитки = чорний (матовий)
- Діаметр нитки розжарення = 1,75 мм
- Вага = 1 кг

Опис
Килимок ePLA – це доступний матеріал PLA, екологічно чистий та простий у друку. Порівняно з ABS, килимок ePLA має вищу жорсткість та міцність, подібну до PC. Він не потребує закритої порожнини. Він має низьку усадку, не деформується та не розтріскується, що робить його придатним для друку великомасштабних моделей.
Підкладку легко відклеїти від поверхні завдяки її гладкій та плоскій контактній поверхні.
Рулон виготовлено з переробленого PETG, ABS, PLA та інших промислових відходів процесу лиття під тиском, а зовнішня упаковка – з паперу, що підлягає переробці. Витратні матеріали для одного рулону матового PLA низької щільності на 21% дорожчі, ніж інші матові PLA-друкарські вироби.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Підкладку легко відклеїти від поверхні завдяки її гладкій та плоскій контактній поверхні.
Рулон виготовлено з переробленого PETG, ABS, PLA та інших промислових відходів процесу лиття під тиском, а зовнішня упаковка – з паперу, що підлягає переробці. Витратні матеріали для одного рулону матового PLA низької щільності на 21% дорожчі, ніж інші матові PLA-друкарські вироби.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- швидкий друк
- Відмінна друкованість
- важко зламати
- Ефект матової поверхні
- низька щільність
Комплект поставки
- ESUNePLA-Матовий чорний
- 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Вміст | 1 кг |
| Колір нитки | чорний (матовий) |
| Максимальна температура друку | 230 °С |
| Матеріал нитки | PLA матовий |
| Мінімальна температура друку | 190 °C |
| Потрібний підігрівний стіл | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Філамент для 3D-принтерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴




