
Філамент для 3D-принтерів PLA Renkforce RF-5771478, Діаметр філаменту: 1,75 мм, 1 кг, чорний 507718
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 507718
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
PLA-Lite 3D-філамент, швидкий та простий друк, 1 кг, чорний

Характеристики продукту
- Сумісний зі швидкістю друку до 200 мм/с
- Вакуумно запаковане з осушувачем для оптимального зчеплення шарів
- Хороші властивості плавлення та плавна, рівномірна подача без засмічення сопел або екструдера
Опис
Низький рівень допуску та деформації забезпечує стабільну подачу та стабільні відбитки без бульбашок, меншу кількість ниток та високий рівень успішності.
Характеристика
- Підходить для швидкостей друку до 200 мм/с
- Вакуумно запаковане з осушувачем для оптимального зчеплення шарів
- Без заплутування: дуже вузький допуск діаметра – отже, без перекриття чи заплутування
- Відсутність засмічення: Хороші властивості плавлення та плавна, рівномірна подача без засмічення сопла або екструдера
- Висока точність друку: низька усадка, відсутність деформації чи розтріскування
Комплект поставки
- PLA-Lite - чорний (1 кг)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Колір нитки | чорний |
| Максимальна температура друку | 230 °С |
| Матеріал нитки | Квадрат |
| Мінімальна температура друку | 190 °C |
| Потрібний підігрівний стіл | Да |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Філамент для 3D-принтерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴


