
Філамент для 3D-принтерів ABS Renkforce RF-6838912, Діаметр філаменту: 1,75 мм, 1 кг, чорний 507666
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 507666
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

RENKFORCE FIL. ABS Pro 1.75 Чорний 1 кг
Характеристики продукту
- Легка обробка, без затримок під час друку.
- Не потрібна підігріта друкарська платформа
- Виготовлено з дуже жорсткими допусками, що забезпечує чистий та найкращий можливий результат друку
- Максимальна довговічність завдяки вакуумному герметизації
- Запобігає блокуванню обмотки клапана регулювання потоку
- Сумісний з усіма популярними 3D-принтерами з будь-якою версією філаменту
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Висока міцність / Висока ударостійкість /
- Відмінна термостійкість /
- Відмінна розмірна стабільність
- Flashforge ABS Pro має меншу усадку, менше запаху та кращі механічні властивості порівняно зі стандартним ABS.
- Зменшує деформацію та тріщини, забезпечуючи більшу надійність та зручність використання.
Комплект поставки
- RENKFORCE FIL. ABS Pro 1.75 Чорний x 1 (1 кг)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Властивості матеріалу нитки | термостійкий, ударостійкий |
| Вміст | 1 шт. |
| Колір нитки | чорний |
| Максимальна температура друку | 240 °С |
| Матеріал нитки | АБС |
| Мінімальна температура друку | 220 °C |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Філамент для 3D-принтерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴

