
Філамент ESUN ePLA-Silk Silver для 3D-принтерів PLA 1,75 мм 1 кг срібний (металевий) 507657
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 507657
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Філамент для 3D-принтерів

Характеристики продукту
- Матеріал нитки = PLA
- Колір нитки розжарювання = сріблястий (металевий)
- Діаметр нитки розжарення = 1,75 мм
- Вага = 1 кг

Опис
Філамент має напівматову та глянсову текстуру. Поверхня для друку гладка, без шаруватого візерунка. Він виготовлений з модифікованого PLA матеріалу та легко друкується як PLA.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Блискуча атласна текстура
- Гладка поверхня
- Легко друкується як PLA
- Висока міцність
Комплект поставки
- Філамент для 3D-принтерів
- 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Вміст | 1 кг |
| Колір нитки | сріблястий (металік) |
| Максимальна температура друку | 230 °С |
| Матеріал нитки | Квадрат |
| Мінімальна температура друку | 190 °C |
| Потрібний підігрівний стіл | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Філамент для 3D-принтерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴









