
Вентилятор для корпусу ПК NoiseBlocker M12-PS Чорний, сірий (Ш x В x Г) 120 x 120 x 25 мм 507458
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 507458
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Вентилятор для корпусу ПК NoiseBlocker M12-PS

Характеристики продукту
- 100% розроблено в Німеччині
- повністю інтегрований глушник
- варіант магнітної левітації NB-NanoSLI® 2НОВИЙ левітуючий підшипник!
- безшумний привід NB-EKA P2 НОВИНКА!
- Робоче колесо Bayer® Makrolon® з технологією Antidust
- Каркас з тканинного масажу PBT, посилений скловолокном
- 50-сантиметровий кабель з високоякісною тканиною
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Перший у світі високоякісний вентилятор із вбудованими глушниками
Розроблена та запатентована в Німеччині, серія Multiframe є віхою в дизайні вентиляторів з 2008 року та слугує взірцем для цілого покоління вентиляторів. Noisblocker пропонує виключно тихі вентилятори стандартних розмірів 80 x 80 x 25 мм та 120 x 120 x 25 мм з різними рівнями продуктивності.
Переваги: На відміну від традиційних вентиляторів, багаторамкові вентилятори запобігають передачі структурного шуму на корпус ПК. Робочий шум значно знижується. Нові магнітні підшипники левітації та покращений привід забезпечують чудове співвідношення повітряного потоку та об'єму.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Розроблена та запатентована в Німеччині, серія Multiframe є віхою в дизайні вентиляторів з 2008 року та слугує взірцем для цілого покоління вентиляторів. Noisblocker пропонує виключно тихі вентилятори стандартних розмірів 80 x 80 x 25 мм та 120 x 120 x 25 мм з різними рівнями продуктивності.
Переваги: На відміну від традиційних вентиляторів, багаторамкові вентилятори запобігають передачі структурного шуму на корпус ПК. Робочий шум значно знижується. Нові магнітні підшипники левітації та покращений привід забезпечують чудове співвідношення повітряного потоку та об'єму.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Blacknoise M12-PS. Підходить для: корпусу комп'ютера, Тип: Вентилятор, Діаметр вентилятора: 12 см. Колір виробу: Чорний, Сірий, Матеріал: Скловолокно, Пластик, Довжина кабелю: 0,5 м. Блок живлення: 1,2 Вт, Напруга: 5,5 / 12 В. Розміри вентилятора (Ш x Г x В): 120 x 120 x 25 мм, Вага вентилятора: 140 г
Комплект поставки
- 4 монтажні гвинти (можливе складання без інструментів)
- Силіконова рамка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Призначення | Для корпусу |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 140 г |
| Витрата повітря | 100 м3/рік |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 25 мм |
| Максимальна швидкість | 1500 об./хв |
| Максимальний робочий об'єм | 7 дБ |
| Під'єднання (вентилятор) | 3-контактний ШІМ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 120 x 120 x 25 мм |
| Тип підшипника | Магнітний підшипник |
| Швидкість обертання (мін.) | 600 об/хв |
| висота продукту | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴



