
Вентилятор для корпусу ПК NoiseBlocker Multiframe M8-S2 Чорний, Сірий Прозорий (Ш x В x Г) 80 x 80 x 25 мм 507455
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 507455
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Вентилятор для корпусу ПК NoiseBlocker Multiframe M8-S2

Характеристики продукту
- 100% розроблено в Німеччині
- Повністю інтегрований силіконовий глушник
- Варіант розташування підшипника магнітної левітації NB-NanoSLI® 2
- Безшумний привід NB-EKA P2
- Робоче колесо Bayer® Makrolon® з технологією Antidust
- Масивний матеріал рами PBT, посилений скловолокном
- 50-сантиметровий кабель з високоякісною тканиною

Опис
Перший у світі високоякісний вентилятор із вбудованими глушниками
Розроблена та запатентована в Німеччині, серія Multiframe є віхою в дизайні вентиляторів з 2008 року та слугує взірцем для цілого покоління вентиляторів. Noisblocker пропонує виключно тихі вентилятори стандартних розмірів 80 x 80 x 25 мм та 120 x 120 x 25 мм з різними рівнями продуктивності.
Переваги: На відміну від традиційних вентиляторів, багаторамкові вентилятори запобігають передачі структурного шуму на корпус ПК. Робочий шум значно знижується. Нові магнітні підшипники левітації та покращений привід забезпечують чудове співвідношення повітряного потоку та об'єму.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Розроблена та запатентована в Німеччині, серія Multiframe є віхою в дизайні вентиляторів з 2008 року та слугує взірцем для цілого покоління вентиляторів. Noisblocker пропонує виключно тихі вентилятори стандартних розмірів 80 x 80 x 25 мм та 120 x 120 x 25 мм з різними рівнями продуктивності.
Переваги: На відміну від традиційних вентиляторів, багаторамкові вентилятори запобігають передачі структурного шуму на корпус ПК. Робочий шум значно знижується. Нові магнітні підшипники левітації та покращений привід забезпечують чудове співвідношення повітряного потоку та об'єму.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 4 монтажні гвинти (можливе складання без інструментів)
- Силіконова рамка
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр вентилятора | 80 мм |
| Призначення | Для корпусу |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | X80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 85 г |
| Витрата повітря | 47 м3/год |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 25 мм |
| Максимальна швидкість | 2000 об/хв |
| Максимальний робочий об'єм | 29 дБ |
| Під'єднання (вентилятор) | 3-контактний |
| Розміри | (Ш х В х Г) 80 х 80 х 25 мм |
| Тип продукту | вентилятор для корпусу ПК |
| Тип підшипника | Магнітний підшипник |
| висота продукту | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴



