
Блокування порту RJ45 LAN, комплект з 10 штук

Характеристики продукту
- Підвищує безпеку, вставляючи його в мережевий роз'єм
- Запобігає несанкціонованому підключенню до невикористаного порту Ethernet RJ45
- Легке встановлення.
- Темно-синій колір

Опис
У громадських місцях дані швидко крадуть незнайомці або встановлюється шкідливе програмне забезпечення. Блокування локальної мережі можна використовувати для закриття портів локальної мережі на вашому комп’ютері або ноутбуці, щоб запобігти несанкціонованому доступу.
Комплект поставки
- 10 x фіксатор розетки для кабелю LAN RJ45
- 1x ключ для блокування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14 г |
| Довжина виробу | 112,8 мм |
| Колір | сріблясто-блакитний |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Д x Ш) 112,8 мм x 19,4 мм |
| Тип продукту | Блокування порту LAN RJ45 |
| Характеристики безпеки | вмік. 1 ключ |
| Ширина вироби | 19,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴





