Док-станція Gembird A-CM-COMBO2-01 USB-C®

Характеристики продукту
- Роз'єм A (або вхід):
- Роз'єм B (або вихід):
- Кількість підтримуваних моніторів:
- Максимальна роздільна здатність:
- Специфікація:
Характеристика
- Інтерфейс хоста: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Колір продукту: Сірий
- Інтерфейси концентратора: HDMI
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) типу A
- USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) типу C
- Матеріал корпусу: метал. Тип живлення: USB. Ширина: 80 мм.
- Глибина: 17 мм
- Висота: 23 мм Ширина упаковки: 90 мм
- Глибина упаковки: 150 мм
- Висота упаковки: 20 мм
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Живлення | USB |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 40 г |
| Вихідні інтерфейси | HDMIUSB 3.1USB 3.1 |
| Глибина продукту | 17 мм |
| Довжина кабелю | 0,09 м |
| Загальна висота | 23 мм |
| Кількість USB 3.1 Gen 1 | 3 х |
| Кількість USB-CTM | 1 х |
| Підходить для бренда | універсальний |
| Роз'єм А | USB-C |
| Розміри | (Ш x В x Г) 80 x 23 x 17 мм |
| висота продукту | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴



