
USB-хаб RENKFORCE RF-HUB-230 типу C

Характеристики продукту
- Підтримує передачу відео 4K 30Hz через HDMI
- Заряджає ноутбуки потужністю до 60 Вт за допомогою Power Delivery
- 3 порти USB 3.0 для підключення кількох периферійних пристроїв
- 3D скляна поверхня та високоякісний алюмінієвий корпус
- Підтримка гарячого підключення
- Сумісність із Plug & Play

Опис
Часто ноутбук не має достатньої кількості USB-портів. За допомогою USB-хаба ви можете обладнати свій настільний комп'ютер або ноутбук трьома додатковими USB-інтерфейсами. Чи то USB-миша, флеш-накопичувач, чи жорсткий диск, завжди є достатньо доступних портів. Його тонкий дизайн забезпечує достатньо місця, що робить його ідеальним для офісу.
Надшвидкісний USB 3.0
Пришвидшіть передачу даних та підключіть жорсткі диски USB, цифрові камери та відеокамери до комп’ютера за допомогою USB 3.0. Великі обсяги даних, такі як HD-фільми та фотографії, можна передати за лічені секунди зі швидкістю до 5 Гбіт/с. Ви миттєво відчуєте швидкість, у десять разів вищу, ніж USB 2.0. Звичайно, концентратор сумісний зі старими USB-пристроями попередніх поколінь.
Надшвидкісний USB 3.0
Пришвидшіть передачу даних та підключіть жорсткі диски USB, цифрові камери та відеокамери до комп’ютера за допомогою USB 3.0. Великі обсяги даних, такі як HD-фільми та фотографії, можна передати за лічені секунди зі швидкістю до 5 Гбіт/с. Ви миттєво відчуєте швидкість, у десять разів вищу, ніж USB 2.0. Звичайно, концентратор сумісний зі старими USB-пристроями попередніх поколінь.
Комплект поставки
- 6-в-1 USB-C концентратор
- Інструкція користувача
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Живлення | USB |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI VGA 3 порти USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) USB-C (живлення) |
| Ваги | 104 г |
| Глибина продукту | 15 мм |
| Кількість підтримуваних моніторів | 2 |
| Підходить | Макбук |
| Підходить для бренда | універсальний |
| Роз'єм А | USB-C |
| Роз'єм Б | Роз'єм USB-C (живлення), гніздо Роз'єм VGA, гніздо Роз'єм HDMI, гніздо Роз'єм USB-A 3.2 Gen 1 (USB 3.0), гніздо |
| Роздільна здатність (мас.) | 3840 x 2160 пікселів |
| Розміри | (Ш x В x Г) 51 x 103 x 15 мм |
| Специфікація | Блок живлення USB-C® |
| Сумісність | ПК Ноутбук MacBook iPad Планшет |
| висота продукту | 103 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴








