
Сумка для монітора Renkforce RF-MB-200. Розмір дисплея (діагональ): 81,3 см (32 дюйми) - 86,4 см (34 дюйми), чорна 507402
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 507402
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка для монітора Renkforce RF-MB-200

Характеристики продукту
- Для моніторів 81,3 см (32 дюйми) - 86,4 см (34 дюйми)
- Місце для повнорозмірної клавіатури
- Включає плечовий ремінь

Опис
Сумка для комп'ютера спеціально розроблена для РК-екранів та моніторів і захищає ваш комп'ютер від пилу, бруду та подряпин, оберігаючи його від пошкоджень під час подорожей, вона практична та довговічна.
Сумка для зберігання зручна для клавіатури, миші, килимка для миші та кабелю.
Сумка для зберігання зручна для клавіатури, миші, килимка для миші та кабелю.
Комплект поставки
- Сумка для монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,8 кг |
| Колір | Чорний |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Підходить | 81,3 см (32 дюйми) 83,8 см (33 дюйми) 86,4 см (34 дюйми) |
| Розміри | (Ш x В) 850 мм x 755 мм |
| Тип продукту | Сумка для монітора |
| Ширина вироби | 850 мм |
| висота продукту | 755 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴





