
Сумка для монітора Renkforce RF-MB-100, що підходить для розмірів дисплея (діагональ): 55,9 см (22 дюйми) - 61 см (24 дюйми), чорн
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 507401
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка Renkforce RF-MB-100 для плоских моніторів або моноблоків з плоскими моніторами

Характеристики продукту
- Для моніторів 55,88 см (22 дюйми) - 61 см (24 дюйми)
- Місце для повнорозмірної клавіатури
- Включає плечовий ремінь

Опис
Сумка для комп'ютера спеціально розроблена для РК-екранів та моніторів і захищає ваш комп'ютер від пилу, бруду та подряпин, оберігаючи його від пошкоджень під час подорожей, вона практична та довговічна.
Сумка для зберігання зручна для клавіатури, миші, килимка для миші та кабелю.
Сумка для зберігання зручна для клавіатури, миші, килимка для миші та кабелю.
Комплект поставки
- Сумка для монітора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,65 кг |
| Колір | Чорний |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Підходить | 55,9 см (22 дюйма)58,4 см (23 дюйми) 61 см (24 дюйми) |
| Розміри | (Ш x В) 720 мм x 540 мм |
| Тип продукту | Сумка для монітора |
| Характеристики сумки для ноутбука | з ременем |
| Ширина вироби | 720 мм |
| висота продукту | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴





