
Настінне кріплення для монітора B-Tech BT7518, 25,4 см (10 дюймів) - 71,1 см (28 дюймів), максимальне навантаження: 20 кг 507398
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 507398
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настінне кріплення для монітора
Характеристики продукту
- Тип ручки: поворотна, портативна, поворотна
- Підтримує всі стандарти VESA до 100 x 100 мм
- Відповідний розмір дисплея (діагональ): 25,4 см (10 дюймів) - 71,1 см (28 дюймів)
- Максимальне навантаження 20 кг
Опис
Кронштейн для кріплення з можливістю нахилу та повороту. Сумісний зі стандартами кріплення VESA 75 x 75 мм та 100 x 100 мм. Відстань від стіни 95 мм. Екран нахиляється на 17° вперед і назад. Пластикова кришка захищає кріплення. Легке встановлення.
Характеристика
- Підходить для екранів стандартів VESA: 75x75, 100x100 мм
- Легке регулювання кута нахилу до +17/-10 та поворот на 180
- Обертання на 360 градусів забезпечує легке горизонтальне та вертикальне встановлення
Комплект поставки
- Ручка
- Набір гвинтів
- Інструкції з складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,8 кг |
| Глибина продукту | 95 мм |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 25° |
| Максимальна вантажність | 20 кг |
| Максимальна відстань від стіни | 9,5 см |
| Мінімальна відстань від стіни | 9,5 см |
| Нахил вниз | -10° |
| Обертання | 360° |
| Підходить | 25,4 см (10 дюймів) 25,7 см (10,1 дюйма) 26,4 см (10,4 дюйма) 26,7 см (10,5 дюйма) 27,9 см (11 дюймів) 29,5 см (11,6 дюйма) 30,5 см (12 дюймів) 30,7 см (12,1 дюйма) 31,0 см (12,3 дюйма) |
| висота продукту | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴

