
Настінне кріплення для монітора Neomounts FPMA-W810BLACK, 25,4 см (10 дюймів) - 68,6 см (27 дюймів), максимальна вантажопідйомніст
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 507371
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настінне кріплення для монітора

Характеристики продукту
- Технічні характеристики: Можливість нахилу та повороту
- Підтримує всі стандарти VESA до 100 x 100 мм
- Максимальне навантаження 12 кг

Опис
FPMA-W810BLACK – це настінне кріплення з одним поворотним шарніром для LCD/LED/TFT екранів діагоналлю до 24 дюймів (60 см).
Характеристика
- Відстань від стіни: 4 – 7 см
Комплект поставки
- Настінне кріплення для плоских моніторів
- Матеріали для складання
- Інструкції з складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,7 кг |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 90° |
| Максимальна вантажність | 12 кг |
| Максимальна відстань від стіни | 7 см |
| Мінімальна відстань від стіни | 4 см |
| Нахил вниз | -10° |
| Обертання | 0° |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Правильний діапазон праворуч | 90° |
| Підходить | 25,4 см (10 дюймів) 25,7 см (10,1 дюйма) 26,7 см (10,5 дюйма) 27,9 см (11 дюймів) 29,5 см (11,6 дюйма) 30,5 см (12 дюймів) 30,7 см (12,1 дюйма) — 31,0 см (12,8 см) |
| Розроблено для Apple | Немає |
| Склон | +10° |
| Специфікація | Можливість нахилу та повороту |
| Технологія тиску | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴



