
Тример для паперу

Характеристики продукту
- Самозаточування
Опис
Точне різання паперу, пластикової плівки, картону та фотографій. Самозагострюючіся леза.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різу (картон, г/м2) | 5 аркушів, 80 г/м2 |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 44,7 см |
| Довжина леза | 320 мм |
| Довжина різу | 320 мм |
| Змінна фрезерна головка | Немає |
| Колір | чорний і сірий |
| Максимальна кількість аркушів 80 GQM | 5 аркуш |
| Максимальна товщина різання | 0,5 мм |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Рослинні зображення з доступними форматами | Да |
| Тип продукту | Роликова гільйотина |
| Ширина вироби | 19,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴



