
М'яка алюмінієва клейка стрічка

Характеристики продукту
- срібло
- (Д x Ш) 55 м x 25 мм
- Знижена займистість

Опис
3M 70-0063-8609-1 I Тонка м'яка алюмінієва клейка стрічка з прозорим клейовим шаром для
маскування, герметизація, для опалювальної техніки, відбиття світла, як покриття
виготовлений з анодованого алюмінію та служить вологозахисним бар'єром.
маскування, герметизація, для опалювальної техніки, відбиття світла, як покриття
виготовлений з анодованого алюмінію та служить вологозахисним бар'єром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Срібло |
| Тип | Клейка стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 55 м |
| Допоміжні матеріали | алюміній |
| Максимальна температура | +149 °С |
| Модель із каталогу виробника | 43125 |
| Мінімальна температура | -54 °С |
| Розміри | (Д x Ш) 55 м x 25 мм |
| Розривна сила | 490 Н/10 мм |
| Стан | Нове |
| Тип клею | акрил |
| Тип продукту | Алюмінієва стрічка |
| Товщина | 0,08 мм |
| Товщина матеріалу | 0,08 мм |
| Характеристики клейкої стрічки | Знижена займистість |
| Ширина вироби | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴





