
Тканинна стрічка tesa 04651-00509-00

Характеристики продукту
- білий
- (Д x Ш) 50 м x 19 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 50 м |
| Довжина виробу | 50 м |
| Допоміжні матеріали | акрил, покритий віскозною тканиною |
| Максимальна температура | +130 °С |
| Модель із каталогу виробника | 04651-00509-00 |
| Розміри | (Д x Ш) 50 м x 19 мм |
| Розривна сила | 100,00 Н/10 мм |
| Стан | Нове |
| Тип клею | гума |
| Тип продукту | Материальна стрічка |
| Товщина | 0,29 мм |
| Товщина матеріалу | 0,29 мм |
| Ширина вироби | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴






