Скотч Scotch® 9545NY19 Тканинна стрічка (Д x Ш) 50 м x 19 мм 50 м 1 шт. 507313
  • В наявності
  • Код: 507313
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Скотч Scotch® 9545NY19 Тканинна стрічка (Д x Ш) 50 м x 19 мм 50 м 1 шт.
Стрічка Scotch® 9545N з просоченою тканиною, жовта, 19 мм x 50 м, 0,3 мм
Характеристики продукту
  • жовтий
  • (Д x Ш) 50 м x 19 мм
    Опис
    Характеристика
    • Відмінна адгезія до різних поверхонь
    • Знімається без залишків
    • Стійкий до розривів, але його можна розділити вручну
    • Легко розслабитися
    • Постійно придатний для запису.
    Коментарі
    Характеристики
    Основні
    КолірЖовтий
    ТипКлейка стрічка
    Користувальницькі характеристики
    Вміст1 шт.
    Довжина виробу50 м
    Допоміжні матеріалисклатканина
    Максимальна температура+90 °С
    Модель із каталогу виробника9545NY19
    Мінімальна температура-20 °C
    Розміри(Д x Ш) 50 м x 19 мм
    Розривна сила103 Н/10 мм
    Серія клейких стрічокСкотч®
    СтанНове
    Тип продуктуМатериальна стрічка
    Товщина0,3 мм
    Товщина матеріалу0,3 мм
    Ширина вироби19 мм