
Клейка стрічка SPAX 4000009186419

Характеристики продукту
- чорний
- (Д x Ш) 30 м x 87 мм

Опис
Незважаючи на невелику ширину швів, вода може накопичуватися на опорних балках. Це особливо актуально, тому що ні вітер, ні сонце не можуть гарантувати швидке висихання. Щоб вода не завдала довгострокових пошкоджень дерев'яним елементам несучої конструкції, ми рекомендуємо використовувати нашу стрічку SPAX. Поліетиленова стрічка стійка до ультрафіолетового випромінювання та ударів, її можна видалити без залишків і просто приклеїти до верхньої частини опорних балок. Що це означає для вас: ви можете без особливих зусиль захистити свою дерев'яну конструкцію від вологи та продовжити термін служби вашої тераси.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 30 м |
| Модель із каталогу виробника | 4000009186419 |
| Розміри | (Д x Ш) 30 м x 87 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація матеріалу | Полиэтилен |
| Тип продукту | Клейка стрічка |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина вироби | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴




