
Ремонтна стрічка Scotch® 2228 SCOTCH2228-50.8X3 Scotch™ 2228 (Д x Ш) 3,1 м x 50 мм 3,1 м 1 шт. 507261
3 090 ₴
- В наявності
- Код: 507261
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

самоклеюча гумова стрічка

Характеристики продукту
- чорний
- (Д x Ш) 3,1 м x 50 мм
- Самотвердіючий

Опис
3M 7000005986 IСкотч™2228
Чорний, виготовлений з етилен-пропіленового каучуку, покритий термостійкою масою, з відмінними діелектричними властивостями, для підключення до всіх матеріалів оболонки кабелів, стійкий до дії
Чорний, виготовлений з етилен-пропіленового каучуку, покритий термостійкою масою, з відмінними діелектричними властивостями, для підключення до всіх матеріалів оболонки кабелів, стійкий до дії
Коментарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 3,1 м |
| Допоміжні матеріали | етилпропіленовий каучук |
| Максимальна температура | +90 °С |
| Межа міцності | 1,5 Н/мм2 |
| Модель із каталогу виробника | СкотчTM 2228 |
| Мінімальна температура | 0 °С |
| Розміри | (Д x Ш) 3,1 м x 50 мм |
| Розривна сила | 13,5 Н/10 мм |
| Серія клейких стрічок | Скотч® 2228 |
| Стан | Нове |
| Тип клею | гума на основі смоли |
| Тип продукту | Ремонтна стрічка |
| Товщина | 1,65 мм |
| Діапазон температур | до 90 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴



