Скотч Scotch® 9545NG15 Тканинна стрічка (Д x Ш) 50 м x 15 мм 50 м 1 шт. 507202
  • В наявності
  • Код: 507202
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Скотч Scotch® 9545NG15 Тканинна стрічка (Д x Ш) 50 м x 15 мм 50 м 1 шт.
Стрічка Scotch® 9545N з просоченою тканиною, сіра, 15 мм x 50 м, 0,3 мм
Характеристики продукту
  • сірий
  • (Д x Ш) 50 м x 15 мм
    Основні
    КолірСірий
    Максимальна температура+90
    Модель із каталогу виробника9545NG15
    Мінімальна температура-20
    Розміри(Д x Ш) 50 м x 15 мм