
Малярна стрічка Scotch® 2328, кремово-білого кольору, 6 x 48 мм x 50 м, 06313

Характеристики продукту
- Підходить як універсальна малярська стрічка для широкого спектру застосувань
- Еластична стрічка з чудовою стійкістю до розривів по краях
- Відмінна адгезія та видалення без залишків
- Стійкий до розчинників, захищає від проколів

Опис
Малярну стрічку Scotch® 2328 можна використовувати в різних сферах автомобільного оздоблення. Наша малярська стрічка має чудову адгезію, надійно тримається, легко знімається та створює точні краї. Цей матеріал добре прилягає до поверхні та має високу стійкість до розривів. Доступна в різних популярних варіантах ширини.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- 6 шт. малярної стрічки Scotch® 2328, кремово-білого кольору, 48 мм x 50 м, 06313
Коментарі
Малярну стрічку Scotch® 2328 можна використовувати для різноманітних робіт з реставрації автомобілів.
Наша бежева малярська стрічка Scotch® 2328 — це економічна стрічка для стандартного застосування. Вона характеризується міцною адгезією, високою липкістю, видаляється без залишків і має чудову гостроту країв.
Малярна стрічка Scotch® 2328 стійка до розчинників та проколів. Вона також добре лягає на поверхню та легко рветься рукою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 6 шт. |
| Довжина виробу | 50 мм |
| Допоміжні матеріали | папір |
| Колір | кремово-білий |
| Модель із каталогу виробника | 2328 |
| Розміри | (Д x Ш) 50 мм x 48 мм |
| Тип клею | гума на основі смоли |
| Тип продукту | Малярний скотч |
| Ширина вироби | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴






