
Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Essential (Eco) 4X41C12468, 40,6 см (16 дюймів), (Ш x В x Г) 380,6 x 33,9 x 262 мм, чорна
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 507173
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 530 г |
| Виготовлення сумки | Рюкзак |
| Глибина продукту | 262 мм |
| Позначення типу продукту | Рюкзак |
| Підходить для моделі ноутбука | блокнот |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 40,6 см (16 дюймів) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 380,6 x 33,9 x 262 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 380,6 мм |
| висота продукту | 33,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴

