
Сумка для ноутбука Dicota Eco Slim Case BASE D31308-RPET, 39,6 см (15,6 дюйма), (Ш x В x Г) 40,5 x 28,5 x 3,5 см, чорна 507170
2 540 ₴
- В наявності
- Код: 507170
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Корпус DICOTA Eco Slim BASE 38,10-39,62 см 15-15,6 дюймів
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 390 г |
| Виготовлення сумки | Верхній завантажувач |
| Глибина продукту | 3,5 см |
| Позначення типу продукту | Таше |
| Підходить для моделі ноутбука | блокнот |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 39,6 см (15,6 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 40,5 x 28,5 x 3,5 см |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 40,5 см |
| висота продукту | 28,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 540 ₴





