
Сумка для ноутбука Trust 16" - синя 24980, 39,6 см (15,6 дюйма), (Ш x В x Г) 60 x 400 x 305 мм, синя 507165
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 507165
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сумка Lisboa для 16-дюймових ноутбуків - синя

Характеристики продукту
- Сумка, сумка для ноутбука

Опис
Міцний чохол для ноутбуків діагоналлю до 16 дюймів
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 512 г |
| Глибина продукту | 305 мм |
| Підходить для ноутбуків такого розміру | 39,6 см (15,6 дюйма) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 60 x 400 x 305 мм |
| Тип продукту | Сумка для ноутбука |
| Ширина вироби | 60 мм |
| висота продукту | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴






